Zarząd ETK

kadencja 17.02 1966 – 3.04.1968
1. Mirosław Demichowicz – prezes
2. Michał Lacheta - wiceprezes
3.Włodzimierz Sak – wiceprezes

kadencja 03.04.1968 – 18.04.1970
1. Janusz Hankowski – prezes
2. Stefania Dejewska - wiceprezes
3. Ryszard Tomczyk - wiceprezes
4. Mirosław Demichowicz – wiceprezes

kadencja 18.04.1970 – 02.10.1972
1. Janusz Hankowski – prezes
2. Włodzimierz Sak - wiceprezes
3. Ryszard Tomczyk - wiceprezes
W 1970 roku Włodzimierza Saka na stanowisku wiceprezesa zastąpił Stanisław Barański.
W 1971 roku z funkcji prezesa rezygnował Janusz Hankowski, jego miejsce zajął Ryszard Tomczyk, Janusz Hankowski został wiceprezesem

kadencja 02.10.1972 – 23.05.1975
1. Ryszard Tomczyk - prezes
2. Janusz Hankowski - wiceprezes
3. Janusz Pęcherzewski - wiceprezes

kadencja 23.05.75- 31.01.1978
1.Wiktor Kamiński - prezes
2.Daniela Szyca - wiceprezes
3.Janusz Welizarowicz - wiceprezes

kadencja 31.01.78- 09.12.1982
1. Mirosław Dymczak – prezes
2. Jerzy Piekarski – wiceprezes
3. Lesław Witomski - wiceprezes

kadencja 09.12.82- 30.01.1985
1. Bożenna Janikowska – prezes
2. Ryszard Tomczyk – wiceprezes
3. Ryszard Zumkowski – wiceprezes

Kadencja 30.01.85- 17.05. 1988
1. Bożenna Janikowska – prezes
2. Ryszard Tomczyk – wiceprezes
3. Ryszard Zumkowski – wiceprezes

kadencja 17.05 1988 – 28.11.1990
1. Bożenna Janikowska – prezes
2. Janusz Hankowski - wiceprezes
3. Janusz Ryszkowski - wiceprezes
4. Ryszard Tomczyk – wiceprezes
Od 31 stycznia do 28 listopada funkcję prezesa pełnił Ryszard Tomczyk, jego zastępcami byli: Janusz Hankowski i Janusz Ryszkowski

kadencja 28.11.1990- 07.11.94
1. Witold Gintowt-Dziewałtowski - prezes
2. Janusz Ryszkowski - wiceprezes
3. Ryszard Tomczyk – wiceprezes

kadencja 07.11.94 -29.11. 1996
1. Danuta Mańkut – prezes
2. Bożena Kamińska - wiceprezes
3. Janusz Ryszkowski – wiceprezes

kadencja 29.11.96 – 05.03.99
1. Danuta Mańkut – prezes
2. Kazimierz Arbart – wiceprezes
3. Bożena Kamińska - wiceprezes

kadencja 05.03.99 – 10.05.2001
1. Danuta Mańkut – prezes
2. Kazimierz Arbart - wiceprezes
3. Bożena Kamińska - wiceprezes

kadencja 10.05.2001 – 02.02.2006
1. Danuta Mańkut – prezes
2. Kazimierz Arbart – wiceprezes
3. Bożena Kamińska – wiceprezes
Kadencję Rady ze względu na obchody 40-lecia ETK i chorobę prezes Danuty Mańkut przedłużono do lutego 2007

kadencja 15.02.2007 – 31.01.2011
1. Danuta Mańkut – prezes
2. Kazimierz Arbart – wiceprezes
3. Bożena Kamińska – wiceprezes

kadencja 01.02.2011 -16.03.2015

1. Teresa Wojcinowicz - prezes

2. Danuta Mańkut - wiceprezes

3. Stanisław Pestka - wiceprezes

kadencja 16.03.2015 -2019

1. Teresa Wojcinowicz - prezes

2. Danuta Mańkut - wiceprezes

3. Stanisław Pestka - wiceprezes